Lyžařský areál Arralifte Harmanschlag

Lyžařský areál Arralifte Harmanschlag je menší lyžařský areál, který se nachází nedaleko hranic, 50 km od našeho ubytování Třeboňsko. Najdete zde 4 kilometry sjezdovek.

více

Lyžařský areál Aichelberglifte Karlstift

Lyžařský areál Aichelberglifte Karlstift nabízí 8,6 kilometrů sjezdovek všech obtížností. Najdete zde tři velké vleky. Areál najdete na severozápadě Dolních Rakous a je vzdálený pouhé 3 kilometry od Českých hranic, od našeho penzionu Věřín je vzdálený 58 km.

více
Vesnička Holašovice

Vesnička Holašovice

Holašovice byly zaspány na seznam přírodního a kulturního dědictví UNESCO. V současnosti je chráněno 23 usedlostí, které dohromady čítají více než 120 budov.

více
Maříž u Slavonic - 40 km od penzionu

Maříž u Slavonic - 40 km od penzionu

Maříž se nachází u Slavonic a je známa především díky proslulé mařížské keramice. Pokud máte rádi tvořivost, můžete si zde namalovat svůj hrníček. Pokud se tedy vydáte na výlet do Landštejna, zbývá už jen kousek do Maříže či Slavonic.

více

Muzeum koněspřežky v Bujanově a Českých Budějovicích

Koněspřežka Budějovice - Linec byla v době svého vzniku první nejdelší evropskou transkontinentální železnicí. Muzeum je otevřeno o víkendech od května do října v 9.00 - 12.00 a 13.00 - 16.00 hodin.

více
Terčino údolí - Nové Hrady

Terčino údolí - Nové Hrady

Kdysi to bylo docela obyčejné údolí řeky Stropnice západně od Nových Hradů, než tu hrabě Buqoy na přání své manželky Terezie založil v polovině 18. století přírodní park s řadou okrasných stromů a keřů.

více

kontakty

 

REZERVUJTE SI UBYTOVÁNÍ

_____________________________

 

 

  

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout