Penziony Třeboňsko - Ubytování č.2

Druhé ubytování se nachází naproti Domečku (prvnímu ubytování), od kterého jej odděluje úzká ulička. Toto ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi nebo dvě spřátelené rodiny, může být pronajato samostatně nebo jako celý objekt. Ubytování u nás najdou i páry nebo jednotlivci.penziony Chlum u Třeboně

I tento objekt našeho ubytování v Chlumu u Třeboně se nachází byť v centru, přesto na klidném, málo frekventovaném místě, na okraji zámeckého parku.

Vyberte si své ubytování

Po předchozí domluvě ubytujeme také Vaše domácí mazlíčky.

Parkování je zajištěno na vlastním pozemku za ubytováním, nebo před objektem penzionu.

V ceně ubytování je Vám také k dispozici internetové připojení WiFi.

Rodinný apartmán v přízemí penzionu

Rodinný apartmán v přízemí penzionu

Tento apartmán je ideální pro čtyřčlenou rodinu nebo skupinku přátel. Před apartmánem najdete prostornou terasu s posezením a grilem.

Podkrovní apartmán

Podkrovní apartmán

Tento prostorný podkrovní apartmán je našimi hosty velmi oblíbený a vyhledávaný. Má totiž výhled na rybník Hejtman a centrum Chlumu u Třeboně.

Podkrovní dvoulůžkové pokoje

Podkrovní dvoulůžkové pokoje

Celkem zde najdete tři dvoulůžkové pokoje, ty mohou být pronajaty zvlášť nebo pro rodinu a přátele. Útulné pokojíky se nacházejí v podkroví, v prvním patře penzionu.

ubytování Třeboňsko penziony VěřínUbytování Třeboňsko
ČeskyDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím