Prohlídky Třeboní s průvodci

CELOROČNÍ noční prohlídky pivovaru s ochutnávkou piva a chleba

Pivovar Regent pořádá po celý rok noční prohlídky, které se konají každý pátek a sobotu vždy od 21 hodin. V průběhu prohlídky se projdete starým pivovarským podzemím, ochutnáte domácí chléb pečený s použitím pivovarských kvasnic a  sladu. Můžete ochutnat i nefiltrované nepasterizované pivo přímo z ležáckých tanků.  

Pro skupiny možno domluvit i jiný termín na tel: 777 357 090.


Třeboňské tajemné pověsti

Zábavně hrané pověsti se odehrávají v historickém centru Třeboně a v zámeckém parku, trvají zhruba hodinu.

Tajemné příběhy a pověsti se dozvíte od mnicha Augustin a kuchařky Dorotky. Kromě vodníka Čochtana potkáte Bílou paní, čaroděje J. Dee a magistra Kellyho, Jakuba Krčína, kata a další postavičky z dávné historie města.

Začátek prohlídky u kašny na náměstí. Lístky v předprodeji v Informačním a kulturním středisku, v lázních Aurora a v Bertiných lázních.
Vstupenky je možné zakoupit i na místě.

  • Vstupné 150,- Kč,
  • studenti a důchodci 120,- Kč,
  • děti do 10 let zdarma.

SRPEN 2015:
4., 6., 11., 13. od 21 hod.
18., 20., 25., 27. od 20:30 hod.


Historické toulky Třeboní

Během prohlídky, která trvá zhruba 80 minut, Vás průvodci v historických kostýmech provedou historickým jádrem. Dozvíte se spoustu informací, které běžně v tištěných průvodcích nenajdete.

Začátek prohlídky je také u kašny na Masarykově náměstí. Lístky v předprodeji v Informačním a kulturním středisku, v lázních Aurora a v Bertiných lázních.

Vstupenky je možné zakoupit i na místě.

  • Vstupné 100 Kč,
  • studenti a důchodci 70 Kč,
  • děti do 10 let zdarma.

SRPEN - PONDĚLÍ A STŘEDA - OD 19 HOD.:
3., 5., 10., 12., 17., 19., 24., 26. a 31.
  


Prohlídky Třeboní za úplňku

Zajímavé prohlídky Třeboní pro vás připravio informační středisko a město Třeboň. Prohlídky se konají vždy za úplňky a ve večerních hodinách, kdy centrum města získává svou nezaměnitelnou atmosféru. Prohlídky trva zhruba hodinu, během které uslyší třeboňské pověsti

S průvodcem a baterkou v ruce projdete historickým středem města, zastavíte se na potemnělém nádvoří zámku i pivovaru a na hrázi rybníka Svět.

Termíny prohlídek:

  • 2. června
  • 2. července
  • 31. července
  • 28. září

Sraz ve 22 hod. na Masarykově náměstí.

Vstupné: 100 Kč, 70 Kč děti (7–12 let), důchodci, studenti.

POČET ÚČASTNÍKŮ OMEZEN! PŘEDNOST MAJÍ PŘIHLÁŠENÍ.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím