Výhodné ubytování

Pro větší skupiny nabízíme výhodnou cenu za ubytování.

! 8 lůžek za cenu 6 !

Při obsazení 8 lůžek zaplatíte jen cenu 6 lůžek!

Dostupnost penzionu

Do 100 metrů od penzionů najdete vše, co byste mohli při rekreaci u nás potřebovat:

  • obchodní centrum,
  • Česká spořitelna + bankomat,
  • pošta, kino, cukrárna,
  • vinárny, restaurace,
  • policie, lékárna,
  • zdravotní středisko,
  • půjčovna kol,
  • lodí a rybářských potřeb, včetně prodeje povolenek

Kde nás najdete

Penziony najdete 50 m od rybníka Hejtman, v klidné a tiché části, v těsné blízkosti zámeckého parku.

Adresa:

Třeboňská 445
Chlum u Třeboně

 

Telefon:
+420 602 159 696
+420 723 398 279


E-mail:
ubytovanicerveny@seznam.cz

 

Sledujte nás na Facebooku:

Aktuální počasí

 

Rapšašské Zikmundohraní - 1. 5. 2015

Na počest patrona našeho kostela, sv. Zikmunda, se na státní svátek v pátek 1. 5. 2015 koná v Rapšachu od 8.00 do 18.30 hodin 8. ročník hudebně-tanečního festivalu Zikmundohraní.

Rapšach najdete 11 km od našeho ubytování v Chlumu u Třeboně.

Festival začíná v 8 hod. v kostele mší, zasvěcenou sv. Zikmundovi, a pokračuje hudebními vystoupeními v kostele, kde uslyšíte L. a A. Cvrčkovy, M. Ference a žáky ZŠ v Rapšachu. Program na návsi začíná v 10 hodin divadelní hříčkou o svatém Zikmundovi.

Mimo jiné vystoupí domácí taneční soubor Trnky brnky, mažoretky z Hluboké nad Vltavou, hudební skupina Hráz z Třeboně, Luboš Hrdlička a čarodějnice Elvíra z Českých Budějovic, Frogmatik, domácí 4John, Gipsy Suno z Ledenic, vokální soubory X-tet z Jindřichova Hradce, Glamini z Českých Velenic, Komorní orchestr při ZŠ a MŠ v Rapšachu, pěvecký kroužek ZŠ v Rapšachu, Justa Schiendlová či taneční soubory Country Ladies z Českých Velenic, SUchdolské Divadlo, Farida z Českých Velenic a Suchdola nad Lužnicí, Lentilky Třeboň, Hamerská poupata, Smile z Chlumu u Třeboně, Dancing Queens z Českých Budějovic, Dýdý Crew – taneční kroužek DDM Tábor, a v neposlední řadě Soptíci a Akvabely z Hamru.

Soutěžní přehlídka bude doplněna jarmarkem, takže kromě dobré nálady si z této akce můžete odnést medové produkty, keramiku, rostlinky pro dům a zahradu, dobroty z naší pekárničky, dětské výrobky a cukrovinky.

Připraveny pro Vás budou také speciality teplé a studené kuchyně.

Rezervace ubytování Třeboňsko penziony Věřín

Líbí se Vám naše penziony? Přijeďte k nám na Třeboňsko strávit svou dovolenou na jaře, v létě či na podzim. I v zimních měsících máme penzion otevřený.

ubytování č.2

Ubytování TřeboňskoUbytování Třeboňsko
ČeskyDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím