Výhodné ubytování

Pro větší skupiny nabízíme výhodnou cenu za ubytování.

! 8 lůžek za cenu 6 !

Při obsazení 8 lůžek zaplatíte jen cenu 6 lůžek!

Dostupnost penzionu

Do 100 metrů od penzionů najdete vše, co byste mohli při rekreaci u nás potřebovat:

  • obchodní centrum,
  • Česká spořitelna + bankomat,
  • pošta, kino, cukrárna,
  • vinárny, restaurace,
  • policie, lékárna,
  • zdravotní středisko,
  • půjčovna kol,
  • lodí a rybářských potřeb, včetně prodeje povolenek

Kde nás najdete

Penziony najdete 50 m od rybníka Hejtman, v klidné a tiché části, v těsné blízkosti zámeckého parku.

Adresa:

Třeboňská 445
Chlum u Třeboně

 

Telefon:
+420 602 159 696
+420 723 398 279


E-mail:
ubytovanicerveny@seznam.cz

 

Sledujte nás na Facebooku:

Aktuální počasí

 

Kulturní akce v Chlumu - březen 2015

I v těchto zimních měsících máme naše penziony v Chlumu u Třeboně otevřené. Přijeďte si odpočinout na Třeboňsko a nebudete litovat.

V měsíce březnu pak můžete navštívit přímo v Chlumu tyto akce. Zajímavé akce se pak konají také v nedaleké Třeboni.

Výstava obrázků

Děti ze ZŠ v Chlumu u Třeboně se zapojily do 5. ročníku výtvarné soutěže, kterou pořádají Lesy České republiky s.p., Jihočeská vědecká knihovna České Budějovice, Ústav pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem, ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou, Stezka korunami stromů Lipno, A. W. Faber Castell Česká republika spol. s.r.o. a Hřiště BezBot.

Děti malovaly obrázky na daná témata – Les ve fantazii, Stromy v barevném kabátku.

V měsíci březnu probíhá v knihovně výstava a zároveň anketa o nejhezčí 3 obrázky z každé kategorie. V dubnu obrázky poputují do JVK České Budějovice, kde budou vybráni vítězové.

Dětské maškarní v Žíteči

Svaz žen v Žíteči zve na Dětské maškarní, které se uskuteční 28. 3. 2015 od 15 hodin v sále v Žíteči. Na děti čeká spousta soutěží o sladké odměny, vyhlášení nejhezčí masky a tombola, ve které každý vyhrává! Všichni jsou srdečně zváni přijít si užít zábavné odpoledne.

Vynášení smrtky

V neděli dne 22. března 2015 se v Chlumu uskuteční vynášení Smrtky (nebo také Mařeny, Moreny). Jde o starý slovanský zvyk, spojený s koncem zimy a počátkem jara, který jste s námi v Chlumu již několikrát zažili.

Začneme v 10.00 hodin před zámkem v Chlumu, kde ustrojíme Smrtku (přineste si vyfouknutá vajíčka, prázdné šnečí ulity a pentle) a za doprovodu hudby ji jako symbol zimy zapálíme a vhodíme do potoka. Zpátky přineseme nazdobené "líto "- malý vesele ozdobený smrček, jako symbol začátku jara (k ozdobení si můžete přinést barevná vyfouknutá vajíčka, suché květy, barevné pentličky, obrázky s jarními motivy na tvrdém papíru).

Rezervace ubytování Třeboňsko penziony Věřín

Líbí se Vám naše penziony? Přijeďte k nám na Třeboňsko strávit svou dovolenou na jaře, v létě či na podzim. I v zimních měsících máme penzion otevřený.

ubytování č.2

Ubytování TřeboňskoUbytování Třeboňsko
ČeskyDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím