Ubytování Třeboňsko - Chlum u Třeboně

Vítejte na stránkách penzionu a apartmánů Věřín, v Chlumu u Třeboně

Ubytování Třeboňsko - penzionyPokud hledáte levné ubytování na Třeboňsku - v této nejvyhledávanější rekreační lokalitě, pak věříme, že jste právě našli.

Nabízíme vám ubytování Třeboňsko ve dvou rodinných penzionech, které se nacházejí v těsné blízkosti centra Chlumu u Třeboně, přesto na klidném, málo frekventovaném místě, na okraji zámeckého parku. Jedná se o dvě nově postavené, spolu sousedící budovy. 

Jen několik desítek metrů od ubytování se nachází rybník Hejtman, ve kterém si můžete zarybařit nebo vykoupat se.

Městečko Chlum u Třeboně, Třeboňsko a jeho okolí je protkáno hustou sítí cyklostezek. Na své si přijdou i rybáři, myslivci, pěší turisté, houbaři ale i ti, co si chtějí jen tak zalenošit nebo strávit pár krásných chvil se svými blízkými.

 

 

Chlum u Třeboně vás bude bavit

V Chlumu u Třeboně se nudit nebudete, zde se můžete dozvědět kde si můžete

 

 

Ubytování Třeboňsko nabízí

 • dvoulůžkové pokoje, rodinné apartmány
 • plně vybavené kuchyně vč. el. spotřebičů
 • vlastní koupelna a WC
 • cena za ubytování od 270 Kč za osobu
 • parkování přímo u penzionu, úschovna kol pod střechou
 • posezení na terase, možnost grilování
 • 100 m od známého rybníka Hejtman a centra Chlumu

Ubytování Třeboňsko penziony

Celková kapacita obou penzionů je 26 lůžek, které jsou rozložené do dvoulůžkových pokojů a rodinných apartmánů. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC.

Parkování je zajištěno na vlastním pozemku za ubytováním, nebo před objektem penzionu. Kola si můžete uschovat vždy pod střechou penzionu.

Každé ubytování má své vlastní posezení na terase v uzavřeném dvorečku, kde je možné také grilování. Můžete tak využít příjemného posezení pod slunečníky.

V chladnějších měsících je zajištěno vytápění penzionu, abyste si u nás mohli užít dovolenou i na jaře či na podzim.Okolí penziony Třeboňsko

Po předchozí domluvě ubytujeme také Vaše domácí mazlíčky.

 

 

Stravování v penzionu

V každém pokoji je vybavená kuchyňka, ve které si můžete připravit jednoduché jídlo. Apartmány mají plně vybavené kuchyně včetně el. vařiče a velké lednice.

 

 

Vyberte si ubytování, které Vám sedne na míru

 

 

Levné ubytování v penzionech, cena od 270 Kč za noc

Našim hostům nabízíme cenově dostupné ubytování Třeboňsko.
Cena v sezoně se pohybuje od 300 Kč za osobu. Více informací o cenách ubytování >>

Penziony Třeboňsko a jejich okolí

 

 

Penziony Třeboňsko a jejich okolí

V blízkosti obou penzionů (cca 100m) je rybník Hejtman, kde se můžete vykoupat v naprosto čisté vodě a využít tobogány, skokanské můstky, půjčovnu šlapadel a lodiček. Písečné a travnaté pláže jsou na severní i jižní straně rybníka. Nechybí také hřiště na volejbal.ubytování Třeboňsko

Milovníci památek a historie mohou navštívit barokní kostel panny Marie nebo zámeček, jehož zahada se rozprostírá nedaleko penzionu.

Díky své výhodné poloze obou ubytování to nemáte nikam daleko. Do 100 metrů od penzionů najdete vše, co byste mohli při rekreaci u nás potřebovat:

 • obchodní centrum,
 • Česká spořitelna + bankomat,
 • pošta, kino, cukrárna,
 • vinárny, restaurace,
 • policie, lékárna,
 • zdravotní středisko,
 • půjčovna kol,
 • lodí a rybářských potřeb, včetně prodeje povolenek.

 

 

Penzion Třeboňsko a okolí Chlumu u Třeboně

Chlum u Třeboně je také známý jako rekreační centrum všech turistů, kteří milují kempování. Centrum Chlumu tvoří rybník Hejtman, barokní zámeček na hrázi rybníka, kostel Panny Marie a malé náměstí s kašnou.

Překrásná příroda vám poskytuje spoutu možností ke koupání v pískovnách nebo v přírodních rybnících jako je Hejtman (100 m od penzionu), rybník Staňkovský nebo Svět v nedalekém městě Třeboň.

Městečko Chlum u Třeboně a jeho okolí je protkáno hustou sítí cyklostezek. Díky svému rovinatému až mírně zvlněnému povrchu Třeboňské krajiny, zvládnou cyklostezky i úplní začátečníci. Pro náročné cyklisty jsou připraveny dlouhé cyklostrasy, jako např. Okolo Třeboně.

Na podzim můžete navštívit výlovy jihočeských rybníků. Neosloví-li vás žádná z uvedených aktivit, můžete čerpat energii na hrázích rybníků a řek pod majestátnými duby.

Rybářská dovolená v Chlumu u Třeboně  

Rybářská dovolená v Chlumu u Třeboně

Všechny rybáře a milovníky ryb srdečně zveme k nám do Chlumu u Třeboně, ve kterém na nachází jeden z nejhezčích rybníků na Třeboňsku - rybník Hejtman. Ten se nachází od našeho ubytování jen 100m!
Více informací o ubytování pro rybáře >>

Rodinná dovolená s dětmi v Čechách  

Rodinná dovolená s dětmi v Čechách 2019

Přijeďte strávit rodinou dovolenou s dětmi na Třeboňsko, do rekreační oblasti Chlum u Třeboně. Pro děti jsou připraveny hry a uzavřená zahrada, na které si mohou hrát. V blízkosti ubytování najdete rybník Hejtman, který vyhledávaný pro vodní sporty a rekreaci.
Více informací o ubytování pro rodiny s dětmi >>

Dovolená na kolech, ubytování pro cyklisty  

Dovolená na kolech, ubytování pro cyklisty

Jižní Čechy a Třeboňsko jsou rájem snad všech cyklistů. Každoročně na Třeboňsko zavítá tisíce cyklistů začátečníků i pokročilých, pro které jsou v oblasti Chlumu u Třeboně připraveny skvěle značené cyklotrasy a další vyžití.
Více informací o ubytování Třeboňsko pro cyklisty >>

Těšíme se na vás v Chlumu u Třeboně, na Třeboňsku!


Dovolená v ČR

ubytování Třeboňsko penziony VěřínUbytování Třeboňsko
ČeskyDeutsch
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím